ראיון אישי עם דורון פוגל, בוגר הקורס של יוסי לוי ובעלים של סוכנות דיגיטל מצליחה

דורון

הבאנו היום ראיון אישי עם דורון פוגל, בעלים של סוכנות דיגיטל מצליחה וחלק מסגל המרצים של יוסי לוי במרכז האקדמי רופין. 

אז מה שלומך דורון?

אני בסדר גמור מה איתך?

אני מצוין, תודה.

תספר לנו קצת על עצמך דורון

אז כמו שהצגת אותי לפני כן. אני דורון בן 36 ואני מתעסק בתחום השיווק משהו כמו 7 שנים ואת דרכי בתחום השיווק הדיגיטלי התחלתי לפני כ- 4 שנים בקורס של יוסי לוי.

ומה לקחת בעצם מהקורס של יוסי?

וואו, תראי אני אגיד לך. כשאני הגעתי לקורס של יוסי, אני לא הגעתי "out of the blue". היה לי רקע בשיווק והכרתי את התחום, באותו הזמן עבדתי כמנהל מותג בחברת הייטק גדולה בארץ וידעתי דבר או שניים על עולם השיווק הדיגיטלי. הייתי בטוח שאני בא עם ידע של 60% ואני הולך להשלים משהו כמו 40% בקורס של יוסי,

בפועל גיליתי, שהידע הטכני שלי היה ממש טוב ואפילו ידעתי משהו כמו 80%. אבל ה- 20% הנוספים שקיבלתי מיוסי, היו שווים את כל הקורס מתחילתו ועד סופו בלי להניד עפעף! כי מעבר לידע הטכני שלומדים בקורס. אתה מקבל גם תמיכה וליווי מטורפים של יוסי בעצמו וגם מהצוות שלו במשרד. 

אבל אספר לך סוד קטן לפני שנמשיך, אני הגעתי לקורס של יוסי דרך מודעה בפייסבוק. אגיד לך את האמת, היו לי קצת חששות ולכן ביקשתי לדבר עם מנהל הקורס ולא הסכמתי אחרת. פשוט רציתי לדעת לאן אני נכנס. ומהשיחה הראשונה עם יוסי, הבנתי בוודאות שאני הולך לרכוש את הקורס הזה ויהי מה.

יוסי הוא בן אדם שמדבר איתך בגובה העיניים, אין ממנו שום התנשאות, התשובות שלו ישירות וברורות, אתה מרגיש שהוא תכל'ס איתך, כיף לדבר איתו ונעים לקבל את התשובות שלו. וזה גם אחד הדברים שהכי אהבתי בקורס שלו, שתמיד אפשר לפנות ליוסי, לדבר איתו, להתייעץ איתו, ואם הוא לא פנוי, אז עם אחד מהצוות שלו, שכולם כל כך נחמדים ורוצים לעזור וזה בעיני ממש לא מובן מאליו! 

וזה מוביל אותי באמת לשאלה הבאה, מה מייחד בעיניך את הקורס של יוסי?

אני חושב שמה שמייחד את הקורס של יוסי, זו המילה בעברית – תכל'ס! 

אין קשקושים, אין ברבורים, אתה לומד בדיוק את מה שאתה צריך ולא סתם מלא תיאוריות שמנפחות את הקורס, אבל תורמות אפס לפרקטיקה. ותאמיני שאני יודע מה זה, כי אני גם למדתי באוניברסיטה ורוב הלימודים זה תיאוריות שלא תורמות לך בפרקטיקה בשיט!

קורס שהוא פשוט פרקטי, ענייני, כל שיעור שסיימתי כבר יישמתי בשטח, כי בדיוק באותה תקופה התחלתי לעבוד כעצמאי ופשוט הייתי מיישם כל שיעור ושיעור בצורה פשוטה וקלה בלי בלבולי מוח והייתי מרגיש שאני מנצל כל שקל שהשקעתי בקורס הזה, ואני מזכיר לך שאני עוד הגעתי עם ידע מעשי לקורס הזה, ופשוט הייתי יוצא אחרי כל שיעור ומרגיש שאני נהיה מקצוען יותר ויותר בכל מה שקשור לשיווק דיגיטלי.

כשאני סיימתי את הקורס והייתי בא מול לקוח פוטנציאלי, הייתי מרגיש שאני יודע את הכי טוב ושאין שום דבר שאפשר להתקיל אותי בו. וזו הייתה פשוט הרגשה ממכרת ומדהימה. והכל באמת בזכות יוסי וארגז הכלים הדיגיטלי שלימדו אותי את הפרקטיקה עד לרזולוציות הקטנות ביותר שמשווק צריך לדעת בעידן של היום.

ואיפה אתה היום דורון?

אני חושב שאני לא אגזים אם אני אגיד, שהקורס הזה בנה אותי מקצועית ואני יכול להגיד שאת תחילת דרכי העצמאית והמקצועית בתחום השיווק הדיגיטלי התחלתי בקורס של יוסי לוי. הגעתי ממצב שרק פתחתי עוסק מורשה למצב שאני יודע איך להוציא הצעות מחיר כמו שצריך, למכור את עצמי, לנהל ללקוחות שלי את השיווק הדיגיטלי בצורה מלאה ולעשות כל מה שצריך בשביל לבנות עסק מלא ורציני.

ואם אני נתקל בבעיה, אני תמיד יכול להתקשר ולהתייעץ, דרך אגב עד היום, אני עושה את זה וגם אם יוסי לא עונה לי, כי הוא בן אדם עסוק מאוד, אז אני נעזר במקצוענים שלו בחברת הפרסום "יוסי לוי דיגיטל", שזה בפני עצמו משהו שלא מובן מאליו בכלל!

אבל עדיין דורון, בוא תנסה להסביר לקוראים שלנו, איך מגיעים ממצב שנרשמים לקורס ועד למצב שבפועל עוסקים בשיווק דיגיטלי? צוברים לקוחות? איך קורה התהליך הזה?

כשאני הגעתי לקורס, ידעתי שאני רוצה לצאת לדרך עצמאית ולעבוד בשיווק דיגיטלי במשרה מלאה, והיום, לא רק שהגעתי לזה, אני גם אחד מסגל המרצים בקורס ברופין, שזה בפני עצמו מעיד על הדרך האדירה שעברתי מאז ועד היום, שזה מטורף פשוט ולפעמים אני באמת לא מאמין שהגעתי עד הלום, וזה מוכיח שבתכל'ס זה אפשרי וזה רק עניין של רצון.

דורון פוגל יחד עם יוסי לוי בסיום הקורס לשיווק דיגיטלי

תראי, בגדול זה נורא תלוי במטרה של הבן אדם, אני בתור סטודנט בקורס של יוסי, רציתי לפתוח סוכנות דיגיטל ולעסוק רק בזה, אבל היום אני רואה, שהרבה מהסטודנטים שלי, באים ללמוד את זה כדי להעשיר את עצמם בתור שכירים ולאו דווקא בתור עצמאיים, פשוט בשביל לשווק את העסק שהם עובדים בו, עבור בעל הבית שלהם, זו גישה ראשונה של סטודנטים.

גישה שנייה של סטודנטים היא כמו שאני באתי, לבוא ללמוד שיווק דיגיטלי מקיף וכולל כדי לפתוח עסק משל עצמי, וגישה שלישית היא סטודנטים שהם פרילנסרים שעוסקים בתחום אחר, אבל הם רוצים ללמוד לשווק את עצמם ולחסוך את ההוצאה הזאת שבדרך כלל הולכת לסוכנויות שיווק בעבור עלויות שיווק שונות ומגוונות.

אז בפועל, ישנם אנשים שונים עם מטרות שונות ולכן, לא את כולם זה מעניין לבוא וללמוד איך להוציא הצעות מחיר, איך לצבור לקוחות וכ"ו. אבל מי שכן בא לפה בשביל לפתוח עסק משל עצמו, אז הוא יקבל את כל התמיכה והליווי, את כל הידע המקצועי ואת כל מה שהוא צריך כדי באמת להצליח בתחום השיווק הדיגיטלי בתור עצמאי ואין מצב בעולם שהוא יצא מכאן בלי ארגז הכלים המקיף הזה שייתן לו עצמאות אמיתית לצאת לדרך עצמאית בעולם המדהים הזה. 

אבל, וזה חשוב לציין, אתה חייב גם לרצות את זה בעצמך ואתה צריך להשקיע וללמוד, כי אם לא, אז זה לא משנה כמה כלים ניתן, גם סדנאות נעשה, כמה משימות נתרגל, זה פשוט לא יעבוד! צריך לבוא עם אמביציה, עם כח רצון, עם התמדה ועם תשוקה להיכנס לעולם הזה. ואז ההצלחה היא מובטחת! 

ותכל'ס, אני ההוכחה לזה שזה באמת אפשרי ושבקורס הזה יש את כל מה שאתה צריך בשביל לעבוד בתחום הזה וגם להרוויח כסף מעולה!

מהמם, ולסיום, אני ממש אשמח אם תוכל לתת לכל המתלבטים ולכל האנשים שרוצים להתקדם בדיגיטל איזה טיפ לדרך

קודם כל, שירשמו!!! אחרי שהם נרשמים, אני יודע שישנם כל מיני חששות כמו, מי עומד מאחורי הקורס, האם הוא באמת טוב כמו שהציגו אותו. אז כמו שדיברנו בתחילת הראיון, אני הייתי חייב לדבר עם יוסי בכבודו ובעצמו, כדי לדעת מי עומד מאחורי הקורס ומה הקורס נותן לי. ואני יכול להגיד לכם שכל הדברים שהובטחו, קויימו במלואן, והכל התאמת בסופו של דבר ואז החששות שלי הפכו להצלחות ולחלומות שיתגשמו. 

והיום, אחרי 4 שנים, אני יושב פה היום ויכול להגיד לכם במקום יוסי, שהקורס הזה הוא סופר מקצועי, ברור, מובן, עדכני, פרקטי, מתחדש כל הזמן, והתמיכה אויי התמיכה, היא פשוט יוצאת מן הכלל, אין דבר שתצטרך ולא תקבל, אם זה דרך הוואטסאפ, קבוצת הפייסבוק הסגורה של הבוגרים, שיחות טלפוניות והשתלטות מרחוק, דרך מיילים עם המרצים, דרך לייבים שיוסי מעביר באופן אישי אחת לתקופה (וובינר או זומים), הכל, פשוט הכל נפתר בצורה מקצועית ואישית לפי צרכי הסטודנט, ובדרך מהירה וחסרת מעצורים!

אז הטיפ שלי לכל מי שמתלבט או רוצה ללמוד שיווק דיגיטלי זה שתבוא עם רצון, התמדה ואנרגיות, ואת כל השאר אתה כבר תקבל בארגז הכלים הדיגיטלי!

———————

אז כמו שדורון סיפר לכם בראיון האישי שלו. הכל זה עניין של כוח רצון, התמדה ואנרגיות ואם תרצו ללמוד את התחום המדהים הזה, שצומח משנה לשנה ונהיה לתחום הנחשק ביותר בעולם כולו, אתם פשוט צריכים להצטרף "לארגז הכלים הדיגיטלי" ששם תקבלו את כל מה שאתם צריכים בשביל להיות עצמאיים בתחום הזה, בשביל לשווק את העסק שלכם בעצמכם, בשביל להתקדם ולהתפתח עוד בעבודה שלכם ולהגיע לאן שתחלמו ותרצו. 

לפרטים מלאים והצטרפות לארגז הדיגיטלי לחצו כאן